УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Одна з кращих легкоатлеток України попалася на допінгу

16/03/2016
Одна з кращих легкоатлеток України попалася на допінгу

Переможниця чемпіонату Європи 2013 року, в приміщенні з бігу на 800 метрів, українка Наталія Лупу попалася на допінгу.
Одна з кращих легкоатлеток України не виступить на чемпіонаті світу в Портленді через вживання мілдроната.

 

sadfe


"У Всесвітнього антидопінгового агентства виникли питання щодо вживання мілдроната до Наталі Лупи. У зв'язку з цим вирішено було скасувати поїздку Наталії на чемпіонат світу, де вона повинна була змагатися на дистанції 800 метрів. Зараз відповідні органи ФЛАУ проводять консультації з WADA по ситуації", – йдеться в повідомленні на офіційному сайті Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ).
 

Сама спортсменка заявила, що не вживала мілдронат з листопада. "У 2001 році у мене виявили певні зміни в кардіограмі. При моєму діагнозі саме цей препарат мені оптимально підходив. Оскільки мілдронат з 1 січня 2016 року було включено до списку заборонених препаратів, я заздалегідь, з середини листопада, завершила його прийом. Цього терміну має вистачити, щоб його складові залишили організм, і я могла виходити на бігову доріжку і брати участь в змаганнях", – сказала Лупу.

Нагадаємо, що мельдоній (мілдронат) був внесений до списку заборонених речовин Всесвітнім антидопінговим агентством (WADA) з 1 січня. Раніше в цьому році в його застосуванні була викрита низка російських спортсменів, серед яких тенісистка Марія Шарапова, фігуристка Катерина Боброва, ковзаняр Павло Кулижників, шорт-трекіст Семен Єлістратов, волейболіст Олександр Маркін, біатлоніст Едуард Латипов, регбісти Олена та Олексій Михальцові.