УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Одна з найкрасивіших українських смотрсменок передала повітряний поцілунок фанатам

12/09/2018
Одна з найкрасивіших українських смотрсменок передала повітряний поцілунок фанатам

Юлія Левченко в соціальній мережі розмістила відео, яке дуже сподобалося підписникам

Відома українська легкоатлетка Юлія Левченко, яка визнавалася найкрасивішою українською спортсменкою на Олімпіаді-2016 в Ріо, на своїй сторінці в Instagram розмістила відео, на якому передає фанатам повітряний поцілунок. За 40 хвилин відео зібрало понад шість тисяч "лайків" і десятки захоплених коментарів, серед яких траплялися навіть пропозиції руки і серця.

"Відпочинок", – коротко підписала відео спортсменка. У Instagram у Юлії Левченко 108 тисяч підписників. "Така красунечка , "Дуже сексуально", "Шик модерн", – деякі з коментарів підписників.

Нагадаємо, що наприкінці літа Юлія Левченко стрибнула на 1,94 метра і стала другою у фіналі "Діамантової ліги". Українська спортсменка програла тільки чемпіонці Європи та світу Марії Ласіцкене.

Зазначимо, що найкращий результат 20-річної спортсменки – 2,01 метра – був показаний влітку 2017 року Лондоні на чемпіонаті світу, в якому Левченко посіла друге місце.

 
 
 

 
 
 
 
 

 
 

 
 
 

Relax 🍦

Публикация от YULIYA LEVCHENKO (@levchenkou)

Нагадаємо, що Юлію Левченко визнали найкращою легкоатлеткою України 2017 року. На її рахунку 2017-го "срібло" на чемпіонаті світу, "бронза" на чемпіонаті Європи в приміщенні, "золото" на молодіжному чемпіонаті Європи, друге місце у фіналі "Діамантової ліги", молодіжний рекорд України зі стрибків у висоту, а також перемога в номінації європейської атлетики "Висхідна зірка".