Інші види спорту

Одразу дві українки вперше за весь час увійшли в 1/8 турніру “Великого шолома”

02/09/2018

Леся Цуренко впевнено обіграла Катержіну Синякову в третьому раунді US Оpen

Друга за рейтингом українська тенісистка Леся Цуренко вдруге в кар'єрі вийшла до четвертого раунду Відкритого чемпіонату США. У матчі третього кола Цуренко обіграла чеську тенісистку Катержіну Синякову з рахунком 6: 4, 6: 0. У першій партії українка поступалася 1: 4, Синякова була за крок від того, щоб зробити рахунок 5: 1 на свою користь. Однак Цуренко виграла всі наступні 11 геймів зустрічі!

Наступною суперницею Лесі стане ще одна чеська тенісистка Маркета Вондроушова.

Леся Цуренко в третій раз зіграє в четвертому колі турніру серії "Великого шолома". У 2016 році українка доходила до четвертого кола на US Open, а в цьому році – до четвертого раунду на Ролан Гаррос.

Відзначимо, що це другий в історії українського жіночого тенісу результат на турнірах "Великого шолома". Краще Цуренко на турнірах "гранд слему" виступає тільки Еліна Світоліна.

Вперше в історії українського жіночого тенісу відразу де представниці України зіграють в 1/8 фіналу турніру "Великого шолома" в одиночному розряді. Еліна Світоліна побореться за місце в чвертьфіналі з латвійкою Анастасією Севастовою. Світоліна в третьому колі обіграла китаянку Ван Цян.

Після US Open Леся Цуренко повернеться в ТОП-30 світового рейтингу, а можливо, навіть встановить новий особистий рекорд в табелі про ранги WTA.