УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Огнєна Вукоєвіча виключили зі збірної Хорватії після скандального відео

09/07/2018
Огнєна Вукоєвіча виключили зі збірної Хорватії після скандального відео

Члена тренерського штабу збірної Хорватії Огнєна Вукоєвіча було звільнено з посади та відраховано з делегації у Росії після відео, на якому він та захисник хорватів Домагой Віда присвятили перемогу над збірною Росії українцям. На відео гравець збірної Хорватії вигукнув "Слава Україні!"

Нагадаємо, одразу після перемоги збірної Хорватії над росіянами на Чемпіонаті світу, Віда та Вукоєвіч, які свого часу виступали за київське "Динамо" (а Вукоєвіч і за московський "Спартак"), записали звернення до українців. Слова. які пролунали на цьому відеозверненні, обурили росіян. Дійшло навіть до образ у прямому ефірі.

ПОПУЛЯРНЕ: Темний бік Зідана. Парад видалення гравців на чемпіонатах світу

Окрім того, справу розглядали в ФІФА. Та вирішили не дискваліфіковувати захисника, обмежившись попередженням.

Більше не пощастило Огнєну Вукоєвічу, який теж на відео. У збірній Хорватії він відповідав за селекцію та розбір суперників. Федерації футболу Хорватії (HNS) вирішила звільнити його і вибачитися перед росіянами за його вчинок. Також на сайті Федерації опубліковано звернення самого Вукоєвіча, де він теж просить вибачення за свій вчинок.

"Я розумію, що ці слова можна тлумачити по-різному. Ось чому я шкодую і прошу вибачення перед російською громадськістю, якщо вони зрозуміли мої заяви таким чином", – йдеться в заяві Вукоєвіча.