УКР
App for android App for apple

«Ого! Що відбувається ?!»: Усик про переживання перед боєм з Гассієвим

26/07/2018
«Ого! Що відбувається ?!»: Усик про переживання перед боєм з Гассієвим

Абсолютний чемпіон світу в першій важкій ваговій категорії українець Олександр Усик (15 перемог, 11 з них – нокаутом) згадав про те, чим підготовка до бою з Муратом Гассієвим відрізнялася від попередніх, і які думки мучили його перед поєдинком за трофей Мохаммеда Алі.

«Підготовка до поєдинку з Гассіевим відрізнялася від попередніх тим, що раніше мене так не трясло. У прямому сенсі слова: закінчилася важка робота, день бою все ближче, а у мене все труситься. Я подумав: «Ого! Що відбувається ?» Сказав про це Василю Ломаченку, а він мені у відповідь: «Саня, це добре! Ти на правильному шляху! Так і треба!» І ось подібні «встряски» виникали протягом підготовки раз п'ять.

До початку тренувального табору була присутня легка паніка, оскільки попереду був серйозний поєдинок. Коли ж ми заїхали на базу, приїхали Анатолій Миколайович Ломаченко, мої тренери, спаринг-партнери, все стало на свої місця. У якийсь період я просто почав мовчати, при цьому продовжуючи робити те, що від мене вимагалося. На мене всі поглядали скоса, а я просто мовчки радів ", – поділився спогадами Усик.

Нагадаємо, що 31-річний кримчанин переміг Гассієва у вирішальному поєдинку WBSS одноголосним рішенням суддів. Згідно з оприлюдненими пізніше записів, Олександр виграв 11 з 12 раундів бою.