УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

Олександр Хижняк визнаний найкращим спортсменом України у вересні

02/10/2017
Олександр Хижняк визнаний найкращим спортсменом України у вересні

Національний олімпійський комітет визнав боксера Олександра Хижняка кращим спортсменом вересня в Україні. Його наставник і батько Олександр Хижняк отримав звання найкращого тренера місяця.

22-річний полтавець вперше удостоєний високого визнання НОК завдяки неперевершеному виступу на чемпіонаті світу, який відбувся в німецькому Гамбурзі.

У ваговій категорії до 75 кг Олександр не залишив шансів суперникам і отримав медаль найвищої проби. Крім цього, Хижняка визнали найкращим боксером турніру серед усіх вагових категорій.

Нагадаємо, в червні на домашньому чемпіонаті Європи Олександр став володарем "золота" і також отримав звання найкращого боксера європейської першості.

Відзначимо, що завдяки своїм блискучим виступам на міжнародній арені талановитий боксер встановив рекорд України за кількістю титулів, завойованих за 330 днів.
Крім золотих медалей на дорослому чемпіонаті світу і Європи, за цей період Олександр встиг виграти чемпіонат України U-22, дорослий чемпіонат України і чемпіонат Європи U-22.