УКР
App for android App for apple

Олександр Тесленко здобув 14 перемогу поспіль

19/08/2018
Олександр Тесленко здобув 14 перемогу поспіль

Олександр Тесленко переміг американця Евері Гібсона одноголосним рішенням суддів

Український боксер суперважкої ваги Олександр Тесленко продовжує свій шлях до чемпіонського бою. У суботу, 18 серпня, Тесленко в Атлантік-Сіті в андеркарті бою Брайант Дженнінгс – Олександр Димитренко отримав свою 14-ю поспіль перемогу на професійному рингу. Поєдинок проти американця Евері Гібсона тривав усі відведені для нього шість раундів і завершився перемогою українця одноголосним рішенням суддів (оцінки – 58:55, 59:54, 60:53).

26-річний Олександр Тесленко посідає 51-е місце в рейтингу діючих супертяжів. Він провів 14 боїв і здобув 14 перемог, причому 11 були достроковими. Народився в Чернівцях, живе і тренується в Торонто, Канада. На порталі boxrec Тесленко значиться як канадський боксер, хоча сам Олександр виступає в шортах з українським гербом і часто демонструє фото з українським прапором. У Тесленка значні габарити: зріст становить 193 см! Відзначимо, що промоутери дуже акуратно ведуть українського боксера, він ще не зустрічався із серйозними опонентами.

Його суперник, 35-річний Евері Гібсон, провів 20 боїв на професійному рингу: 9 перемог, 7 поразок і 4 нічиї. У рейтингу посідає 177-е місце.