УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Олена Підгрушна не поїхала зі збірною України у Фінляндію на збори, в біатлоністки травма

13/07/2018
Олена Підгрушна не поїхала зі збірною України у Фінляндію на збори, в біатлоністки травма

Капітана збірної України з біатлону турбує плече. Олена Підгрушна приєднається до решти дівчатам тільки після реабілітації.
«У дівчат зараз все нормально, за винятком Підгрушної, у якої виникли деякі проблеми з плечем, і Іри Варвинець, яка на індивідуальній підготовці через проблеми з колінами. Всі інші живі, здорові », – цитує президента федерації біатлону України Володимира Бринзака одне зі спортивних видань.

«Олена Підгрушна на збір до Фінляндії не полетіла, вона зараз буде проходити реабілітацію з плечем і повинна приєднатися до команди через 4-5 днів».

Жіноча збірна України з біатлону відправилася в фінський Вуокатті 12 липня. Там українки отримають можливість тренувати лижний хід в унікальному місцевому тунелі, де цілий рік підтримується сніговий покрив.

До слова, саме сьогодні українським спортсменам представили нову форму. 
Презентація нової форми біатлонної збірної пройшла сьогодні в Києві.

Там же відбулося підписання контрактів Федерації біатлону України з постачальниками екіпіровки – китайської «PEAK Sport» і шведської «Craft». Угоди розраховані на наступні 4 роки.

Китайці будуть розробляти для української збірної все, крім гоночних комбінезонів, які будуть робити шведи. Останні, до слова, працюють також зі збірними Фінляндії та США.

Уже відомо, що на новій формі збірної України рукава будуть розписані традиційного петриківського розпису, що допоможе дізнаватися спортсменів на дистанції.