Ольга Харлан виграла Гран-прі з фехтування на шаблях

01/04/2018

Найтитулованіша фехтувальниця України Ольга Харлан виграла етап Гран-прі з фехтування на шаблях, який проходив у Сеулі (Південна Корея).

Для українки це вже друга перемога на турнірах такого масштабу. Раніше Харлан виграла титул на Гран-прі Канкуна.

Стартувавши з 1/32 турніру, Харлан здолала представниць Італії, Японії, Росії, Кореї, Румунії, а в фіналі обіграла другий номер світового рейтингу Ганні Мартон з Угорщини з рахунком 15:7.

Президент України Петро Порошенко привітав спортсменку з перемогою, і побажав подальших перемог.

"Вітаю нашу Ольгу Харлан зі здобуттям золотої медалі на етапі Гран-прі з фехтування на шаблях в Сеулі. Бажаю подальших перемог!", – написав Порошенко на своїй сторінці в Твіттері.
У третьому етапі турніру серії Гран-прі, який відбудеться в Москві (Росія), Харлан не братиме участі в зв'язку з рішенням Мінмолоді та спорту заборонити національним збірним України планувати, проводити навчально-тренувальні збори і брати участь в змаганнях, які проводяться на території країни- агресора.

Нагадаємо, раніше Ольга Харлан тріумфувала на другому етапі Кубка світу з фехтування на шаблях, який пройшов у Бельгії.

Харлан впевнено розібралася зі своїми суперницями на шляху до вирішальних протистоянь – партнеркою по збірній Ольгою Жовнір, француженками Каролін Кьєролі і Шарлот Лембах та угоркою Анною Мортон.

У півфіналі змагань Ользі протистояла її давня суперниця росіянка Яна Єгорян, яку українка розгромила з рахунком 15:5. Ну а вже у фінальній сутичці Харлан без особливих труднощів розправилася з віце-чемпіонкою Європи Росселлою Грегоріо – 15:6.

Таким чином, Харлан вдалося захистити титул чемпіонки в Сінт-Нікласі, де вона в 2016 році також святкувала перемогу.