Олімпіада-2018: Фінляндія виграла перше золото, Канада закріпилася на третьому місці

24/02/2018

Відбувся черговий змагальний день

24 лютого на XXIII зимових Олімпійських іграх було розіграно десять комплектів нагород – у сноуборді (біг-ейр, чоловіки; паралельний гігантський слалом, чоловіки і жінки), гірськолижному спорті (командна першість), лижних гонках (чоловіки, 50 кілометрів), керлінгу (чоловіки, фінал; жінки, матч за 3-е місце), ковзанярському спорті (мас-старт, чоловіки і жінки) та хокей (чоловіки, матч за 3-е місце).

Три останні комплекти нагород розіграли у сноуборді: в паралельному гігантському слаломі "золото" у чоловіків взяв швейцарець Невін Гальмаріні, а у жінок тріумфувала чешка Естер Ледецька. Канадський спортсмен Себастьєн Тутан став олімпійським чемпіоном у біг-ейрі.

У командних змаганнях з гірськолижного спорту не було рівних команді Швейцарії. На другому місці розташувалися австрійці, а "бронзу" завоювали норвезькі спортсмени. Перше олімпійське "золото" для збірної Фінляндії завоював Іво Нісканен у лижному мас-старті на дистанції 50 кілометрів, а у фіналі керлінгу збірна США здобула історичну перемогу над Швецією.

Плідним видався день для південнокорейських спортсменів, які зуміли взяти відразу дві медалі у ковзанярському мас-старті. Лі Син Хун став олімпійським чемпіоном серед чоловіків, а Кім Бо Рим стала другою у жінок, трохи відставши від японки Нана Такагі. Варто ще відзначити Барта Свингса, "срібло" стало дебютною медаллю збірної Бельгії на поточних Іграх.

Перше місце в таблиці медалей Олімпіади-2018 продовжує утримувати збірна Норвегії, в активі якої 13 золотих, 14 срібних та 11 бронзових медалей. На другому місці йде збірна Німеччини (13-8-7), а на третьому – збірна Канади (11-8-10).

Українська дружина з однією золотою медаллю Олександра Абраменка у фрістайлі займає 21-у сходинку у загальному медальному заліку.

Як раніше повідомляли, об'єднана збірна Кореї продовжить виступи.