Головні новини

Олімпіада-2018: розклад змагань на 17 лютого

16/02/2018

У Пхенчхані проходять Зимові Олімпійські ігри

У Пхенчхані (Республіка Корея) проходять XXIII Зимові Олімпійські ігри. У восьмий день змагань спортсмени виступлять в десяти видах дисциплін і розіграють дев'ять комплектів нагород.

Поєдинками п'ятого і шостого раундів триватиме груповий етап в керлінгу, а в жіночому хокеї відбудуться чвертьфінальні поєдинки. Декількома годинами пізніше пройдуть фінальні змагання в гірськолижному спорті, потім в шорт-треку розіграють два комплекти медалей на дистанції 1000 і 1500 метрів. Закривати програму змагального дня будуть одиночні заїзди дівчат в скелетоні, після чого чоловіки визначать найсильнішого в стрибках на лижах з великого трампліна.

Українські спортсмени в цей день візьмуть участь в чотирьох дисциплінах: Ярослав Паніот виступить в фіналі довільної програми фігурного катання, а лижниці Марина Анцибор і Тетяна Антипенко випробують свої сили в естафетній гонці. Змаганнями з повітряної акробатики продовжиться восьмий день на Олімпіаді. Україну в даному виді програми представить Олександр Абраменко. І наостанок, сестри Семеренко поборються за особисті медалі в біатлонному мас-старті.

14:30 – Чоловіки. Великий трамплін LH

Нагадаємо, з 9 по 25 лютого в місті Пхенчхан (Республіка Корея) проходять XXIII Зимові Олімпійські ігри. Олімпіада включає в себе змагання з 15 видів спорту.

Україну на Олімпіаді представляють 33 спортсмени.