УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Олімпіада-2026: опубліковано список країн, що претендують на проведення ігор

03/04/2018
Олімпіада-2026: опубліковано список країн, що претендують на проведення ігор

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) опублікував список країн, які претендують на проведення Зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2026 року

Як повідомив МОК, Австрія пропонує провести Олімпіаду в місті Грац, Канада – в Калгарі, Японія – в Саппоро, Швеція – в Стокгольмі, Швейцарія – в Сьон, Туреччина – в Ерзурумі, Італія – ​​в місті Кортіна-д’Ампеццо, в Мілані або в Турині.

“Я гаряче вітаю всі країни і міста, зацікавлені в проведенні Зимових Олімпійських ігор. МОК перегорнув сторінку в питанні кандидатур на проведення Олімпіад. Наша мета полягає не тільки в тому, щоб залучити рекордну кількість кандидатів, але і в тому, щоб в кінцевому підсумку вибрати найкраще місто для організації найкращих Олімпійських ігор для кращих спортсменів світу”, – заявив президент МОК Томас Бах.

Місто, де пройдуть зимові Олімпійські і Паралімпійські ігри 2026 року, оберутимуть на сесії МОК у вересні 2019 року.

Нагадаємо, Олімпійські ігри 2020 пройдуть у Токіо з 24 липня по 9 серпня. Паралімпіада відбудеться трохи пізніше – з 25 серпня по 6 вересня 2020 року.

Раніше передавала, 25 лютого в південнокорейському Пхенчхані завершилися XXIII Зимові Олімпійські ігри, які принесли в скарбничку спортивних досягнень України золоту медаль у фрістайлі.

Так, «золото» лижника з Миколаєва Олександр Абраменко – це перша в історії нашої країни олімпійська нагорода в цьому виді спорту.

Відомо також, що Міністерство молоді та спорту вже видало наказ про виплату чемпіону грошової винагороди в більш 3,3 млн грн, а в Миколаївській ОДА запевнили, що допоможуть Олександру вирішити квартирне питання.