УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Організатори чемпіонату світу готують революційні зміни

16/04/2018
Організатори чемпіонату світу готують революційні зміни

Мало того, що турнір вперше проведуть взимку

Катар обговорить з ФІФА збільшення кількості країн-учасниць чемпіонату світу-2022 до 48. Зараз у ЧС беруть участь 32 команди.

"Перш ніж прийняти будь-яке рішення, важливо провести обговорення з логістики та збільшення витрат на турнір. Незалежно від переговорів, ми впевнені в здатності провести успішний чемпіонат світу у 2022 році" – повідомили в оргкомітеті ЧС.

Раніше представники південноамериканських команд попросили прискорити процес розширення, який спочатку планувався на 2026 рік. У разі його схвалення міжнародною федерацією число матчів на чемпіонаті світу зросте з 64 до 80.

ЧС-2022 відбудеться у листопаді-грудні 2022 року в Катарі. Ця країна вперше в своїй історії прийматиме чемпіонат світу з футболу. Крім того, Мундіаль вперше буде проведений на Близькому Сході, а також вперше пройде взимку. Організатор чемпіонату світу 2022 року був названий 2 грудня 2010 року в Цюріху.

Нагадаємо, уряди п'ятьох країн світу готові підтримати Велику Британію та Ісландію у питанні дипломатичного бойкоту чемпіонату світу з футболу у Росії. Мова йде про Польщу, Швецію, Данію, Австралію та Японію. Ці країни мають намір продемонструвати солідарність з британцями після отруєння екс-шпигуна РФ Сергія Скрипаля.

Раніше міністр закордонних справ Ісландії Гудлаугур Тор Тордарсон повідомив, що його країна оголосила дипломатичний бойкот чемпіонату світу з футболу у Росії.

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей офіційно оголосила дипломатичний бойкот ЧС-2018. Раніше голова МЗС Сполученого Королівства Борис Джонсон повідомив, що збірна Англії може не полетіти до Росії, якщо зв'язок між отруєнням колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля та Кремлем буде доведений.

Також Джонсон порівняв чемпіонат світу у Росії з Олімпіадою-1936 у нацистській Німеччині, заявивши, що президент РФ Володимир Путін використовує спортивне змагання для власної популярності.

Президент Польщі Анджей Дуда оголосив бойкот чемпіонату світу у Росії. Він не приїде на змагання в якості офіційного представника Польщі.

Чемпіонат світу-2018 пройде з 14 червня по 15 липня в 11 містах Росії.