УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

Ось чому не можна їсти після 6. Наукове пояснення

01/06/2018
Ось чому не можна їсти після 6. Наукове пояснення

Світлі голови биоритмологи проводять якісь розрахунки, за якими і з'ясовується, що ідеально – не їсти саме після 6 вечора. Але, жодна ця світла голова не замислюється про те, що середнє арифметичне норми для людини вирахувати досить складно, і статистика по відношенню до людського організму просто безглузда. Не дарма твердять дієтологи, що братися за все підряд способи схуднення схоже самолікування, яке часом закінчується вельми плачевно.

Виправдовують той факт, що не можна їсти після 18 годин, декількома факторами.

Організм людини працює від сходу сонця до заходу, а після буквально відправляється на заслужений відпочинок, а значить, з'їдене вами після 18 годин не буде перероблено в енергію, так як відпочиваючому організму вона ні до чого, і все відправиться в жирові «склади».

Увечері знижується загальна активність людини, тому, знову ж, енергія не потрібно, а значить, все з'їдене можна відправляти про запас, прикрашаючи вашу фігуру зайвою вагою.

На переробку спожитої їжі йде приблизно 5 годин, і якщо поїсти після 18 годин, то часу до того, як людина відправиться спати, може і не вистачити, так як в середньому сон настає у всіх в 22-23 години.

Після 18 годин організм займається переробкою НЕ засвоєних до цього продуктів, тому нова порція буде відправлена ​​в жирові відкладення, так як на її переробку просто не залишається часу.

Власне, всі ці чотири причини ідеально підходять для людей типу «жайворонок», які дійсно активні з сходу по сонячний захід, і, можливо, не їсти після 18 годин їм допомагає, а от що робити тим, хто змушений або просто звик до нічного способу життя – сови від народження і сови по необхідності?

Виходить, їм не можна їсти як раз в той час, коли їх організм гостро потребує їжі, звідси разом з схудненням приходять хвороби, постійна втома, депресії. До кожної людини свій підхід, і ніяка середня цифра, що показує час, коли не можна їсти, схуднути не допоможе, якщо це система вам не підходить.