УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

Ось чому не варто сідати на дієту перед відпусткою

28/06/2018
Ось чому не варто сідати на дієту перед відпусткою

Отримуючи менше їжі, ніж зазвичай, організм переходить в режим економії енергії і процес схуднення істотно сповільнюється.
 

Про це повідомила лікар-дієтолог Людмила Бабич.
 
Перед відпусткою багато жінок впадають в крайності і практично повністю перестають їсти, перебиваючись час від часу яблучком або листками салату. Для організму такий різкий перепад калорій, що поступають – величезний стрес, тому всі системи переходять в режим економії енергії, сповільнюється метаболізм, а разом з ним – і процес спалювання калорій.
 
Тобто, замість того, щоб активно худнути, ми тільки уповільнюємо процес, не кажучи вже про те, що мучимося постійним відчуттям голоду і впадаємо то в лють, то в депресію.
 
«Найкраще, що можна зробити – перейти на дробове корисне харчування, максимально скоротивши калорії, але не розмір порцій. Овочі, фрукти і ягоди в літню пору повинні бути основою раціону, адже в теплу пору року ми фактично забезпечуємо свій організм вітамінами і мікроелементами перед холодами. До того ж, така їжа не тільки дуже смачна, а й легко перетравлюється, що не обтяжуючи шлунок і не забезпечуючи нас зайвими калоріями. Важлива умова – є все в натурально вигляді, що не поливаючи сметаною або сиропом, що не посипаючи цукром. Відмовтеся від солодких напоїв, фаст-фуду, всього смаженого, копченого, солоного і жирного і ви схуднете без зайвих дієт і обмежень. Замість цукерок с'еште фрукт, замість газованої води – випийте охолоджену мінеральну воду з часточками лимона і апельсина. Відмовтеся від червоного м'яса на користь риби або курячої грудки. При такому харчуванні вже через тиждень-півтора ви помітно зменшився в розмірах, а колір обличчя стане більш здоровим », – каже лікар-дієтолог Людмила Бабич.
 
Важлива умова будь-якої дієти, особливо літньої, – пити багато води, причому самої звичайної чистої. Вона сприяє природному очищенню організму, виведенню шлаків і прискорює метаболізм.