УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

Ось чому жінкам не можна довго засмагати. Лікарі спростували міф

26/05/2018
Ось чому жінкам не можна довго засмагати. Лікарі спростували міф

З початком пляжного сезону представниці прекрасної статі прагнуть отримати рівний шоколадну засмагу і заодно продемонструвати фігуру, адже не дарма ж з Нового року багато сиділи на дієтах і посилено тренувалися.

Медики не поділяють потреби жінок засмагнути якнайшвидше і з Білосніжки за один-два рази перетворитися в Наомі Кемпбелл. Для такого ефекту потрібно провести на пляжі кілька днів безперервно і результат все одно не буде бажаним.

По-перше, чим довше ви перебуваєте на пляжі, тим більше ризик отримати опіки і сонячний удар. Потім можна навіть не дивуватися, від чого раптом болить голова.

По-друге, ультрафіолетове випромінювання в проміжку між 11:00 до 15:00 вважається шкідливим і може завдати шкоди організму, спровокувавши перетрансформацію здорових клітин шкіри в ракові. Це захворювання називається меланомою, тому потрібно сто разів подумати, перш ніж зіграти цілий день.

Що кажуть вчені про вплив сонячних променів на організм жінки?

В одному з недавніх досліджень австралійської групи вчених було виявлено, що через тривале перебування на сонці в організмі жінки різко знижується рівень фолієвої кислоти.

Вчені провели експеримент, в якому брали участь жінки у віці від 18 років. Всі учасниці були поділені на кілька груп, де кожна мала зіграти в певний час і проводити під сонцем від декількох хвилин до 5-6 годин.

У підсумку, після закінчення дослідження всі жінки, які беруть участь в ньому, пройшли обстеження і виявилося, що ті, хто приймав сонячні ванни в проміжку між 10 ранку і 3 годинами дня, а також перебував на пляжі більше чотирьох годин, мали низький рівень водорозчинного вітаміну В (фолієвої кислоти) в крові.

Як відомо, фолієва кислота – це речовина, що надає позитивний вплив на організм майбутньої матері і вагітної жінки. До того ж, фолієва кислота бере активну участь у формуванні та розвитку плода. Так що тим, хто хоче зачати здорову дитину або вже носить малюка під серцем, довго засмагати не можна.