УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

Ось що форма носа може розповісти про твій характер (Фото)

07/04/2016
Ось що форма носа може розповісти про твій характер (Фото)

Фізіогноміка – це метод визначення якостей особистості і душевного стану за зовнішніми рисами обличчя і міміці. Зародився він у Стародавньому Китаї, а за часів Конфуція мистецтво читання по обличчю вже було надзвичайно популярно.

a

Китайці впевнені: той, хто навчиться читати по обличчю, зможе проникнути в душу людини і навіть розгледіти його долю!

Ніс – це найвидатніша частина нашого обличчя, задає точку пропорції і балансу. Тому, як стверджують фізіогномісти, для визначення характеру по обличчю на ніс слід звертати увагу в першу чергу. Перевір, що твій ніс може розповісти про тебе!

Характер по носу

Римський ніс
Подовжений ніс зі злегка загнутим вниз кінчиком говорить про сміливості, цілеспрямованості, мужності свого володаря. Людина з таким носом здатнийа без коливань ухвалювати складні рішення, має аналітичний склад розуму, легко піднімається по кар'єрних сходах.

b

Кирпатий ніс
Це люди з чудовим почуттям гумору, оптимісти по життю. Чуттєві натури, вони схильні до частих перепадів настрою, але при цьому зачаровують практично з перших хвилин знайомства 

c

Грецький ніс
Працьовиті і серйозні люди. Вони завжди впевнені в своїй правоті і схильні навіть проявляти деяку упертість. Але за уявною неприступністю ховається вельми вразлива натура, яка потребує похвали і одобреніі.

Орлиний ніс
Це природжені бізнесмени! Вони володіють особливим чуттям грошей і безпомилково укладають вигідні угоди. А ще це чудові педагоги, готові віддати всіх себе свой роботі.

d

Маленький ніс
Короткий ніс говорить про гнучкість характеру свого власника, здатності йти на компроміси. Ці люди відкриті, оптимістичні і привабливі, але в той же час дуже вразливі і потребують підтримки і одобреня.

e

Прямий ніс
Люди з твердим характером і ясним розумом, володіють винятковим естетичним сприйняттям, глибоким розумінням мистецтва і всього прекрасного. У професійній сфері впевнено йдуть до мети і … домагаються успіху! 

Мистецтво читання по обличчю відводить нашому органу нюху значиму роль у визначенні життєвої сили, розуму і чуттєвості і здоров'я. Тепер у тебе є привід поглянути на своїх друзів з іншого боку: дізнайся про них більше!

І не забудь поділитися з усіма цією статтею!