УКР
App for android App for apple

“Ось так влип!”: Василь Ломаченко лайкнув фото з Путіним

16/07/2018
“Ось так влип!”: Василь Ломаченко лайкнув фото з Путіним

Складно сказати, якими категоріями мислять ці люди. Василь Ломаченко, один з найвидатніших спортсменів в українській історії, дворазовий олімпійський чемпіон, людина, яка встановила абсолютний рекорд професійного боксу, ставши чемпіоном у трьох різних вагових категоріях, провівши лише 12 боїв.

Безумовно, для України Василь зробив чимало. Але, мабуть, щось спортсменові і його батькові тренерові дала й ця держава. Не факт, в іншому середовищі у Ломаченків склалося би так, як вийшло у нас.

Власне, тому й дивуємося. То ж наскільки треба ненавидіти рідну землю, щоб вподобувати світлини з людиною, через яку в твоїй державі п'ятий рік точиться війна, котра відібрала життя понад десяти тисяч українців?

А саме так Василь і з робив. Сподобалася боксерові світлина, яку поширив, можливо, найвидатніший представник змішаних єдиноборств Конор Макґреґгор з Ірландії. Фото з кремлівським карликом, з вини якого був збитий малазійський "Боїнґ", який анексував у Грузії Абхазію і Південну Осетію, в нас – Крим, зрівняв з землею значну частину Сирії.

Ні, питань до Конора, звісно, немає. Враховуючи те, скільки разів його били по макітрі, він навряд чи здатен аналізувати, хто такий Путін і що він натворив. А ось Ломаченко і двоє його товаришів по розуму, київський хокеїст Євген Зик, котрий виступає в одній з північно-американських хокейних ліг у клубі "Potomac Patriots" і вихованець харківського хокею Богдан Савченко здивували. Двоє останніх правда, невідомі і відомими вочевидь ніколи не стануть. Важко збагнути лишень, невже у 18 розум хлопців затуманений аж настільки?

Натомість Ломаченка знають і на нього рівняються. Проте людина такими "дрібницями" не переймається. Чи, може, справді вважає, що фото з людиною, руки якої по лікті в крові – то круто?

Джерело: Футбол України