УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

Ось як позбутися “другого підборіддя”: практичні поради

30/06/2018
Ось як позбутися “другого підборіддя”: практичні поради

Друге підборіддя у жінок зустрічається, досить часто.

Даний недолік є зовні естетичним дефектом, і не несе в собі ніяких поганих якостей, інформує інтернет-видання Хроніка.інфо з посиланням на HealthyStyle.

Найчастіше причинами появи ще одного «підборіддя» є вікові зміни, або зайву вагу.

Також друге підборіддя може з'явитися і в молодому віці, якщо у вас є до цього схильність, що дісталася у спадок. Неправильна постава, постійний сидячий спосіб життя, м'які високі подушки і різке схуднення також можуть бути причинами його виникнення.

Для того щоб виправити ситуацію і повернути собі красу можна вдатися до допомоги фахівців у салонах краси, або самостійно використовуючи народні кошти від другого підборіддя.

Перш ніж приступити до роботи над собою, потрібно пам'ятати, що це завдання не з легких і швидкого результату ви не досягнете, причому після досягнення мети вам доведеться постійно його підтримувати. Якщо ви знову після того як приберете підборіддя, повернетеся до колишнього способу життя, то він знову з'явитися на вашому обличчі.

Якщо причиною появи став зайву вагу, то щоб позбавити від другого підборіддя вам потрібно поступово починати худнути. Завдяки повільному схудненню шкіра не буде провисати, а навпаки розтягнеться за новою формою особи.

Обов'язково стежте за своєю поставою, постарайтеся постійно ходити і сидіти з прямою спиною і шиєю. Це буде дещо складно на початкових етапах, але вже через пару тижнів ви звикнете і навіть не згадаєте, що було раніше. Крім цього, якщо ви володарка високої м'якої подушки, то постарайтеся змінити її на невисоку і жорстку або взагалі замініть валиком. Це допоможе прибрати не тільки підборіддя, а й позбутися від зморшок.

Хорошим засобом для боротьби з другим підборіддям є холодні компреси. Щоб зробити компрес, потрібно взяти невеликий махровий рушник складеної по довжині, після чого змочіть його водою і відіжміть. Тепер візьміть рушник з двох кінців і поплескував їм по підборіддю. Якщо робити 3 підходи по 10 разів щодня, протягом тижня, то ви вже зможете побачити перші результати. Після того як ви все зробите, сполосніть підборіддя холодною водою і потім нанесіть будь-яку маску для в'ялої або в'янучої шкіри.

Також можна робити спеціальні вправи, щоб прибрати друге підборіддя. Такого роду вправи в основному спрямовані на зміцнення м'язів шиї і коригування овалу обличчя. Серед вправ є нахили голови і проголошення звуків, також можна робити одну вправу яке допомагає позбутися від хропіння спільно з позбавленням від другого підборіддя. Для цього потрібно кінчик язика рухати від підстави верхніх зубів до внутрішньої частини гортані, кінчик язика повинен ковзати по небу всередину, при цьому рот необхідно закрити.

Салони краси також пропонують свої способи, які допоможуть вирішити вашу проблему. Для консультації варто звернутися до них безпосередньо, щоб вони порадили яка процедура вам необхідна. Який з варіантів вибрати вирішувати тільки вам, але якщо ви змусите себе прибрати друге підборіддя, то, без сумніву, перетворитеся в кращу сторону.