Підпишіться на нашу розсилку новин.

закрити X
УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

Ось як виглядає найтовстіша дитина в світі! Батьки тільки розводять руками … (ФОТО)

01/02/2016
Ось як виглядає найтовстіша дитина в світі! Батьки тільки розводять руками … (ФОТО)

У мене у дворі живе хлопець, який у дитинстві був трохи крупніше своїх однолітків. Як тільки  не дражнили його! Причому, мало хто знав, як звуть хлопця, адже окрім як «котлета», «жірдяй», «колобок» та іншими досить неприємними словами до нього ніяк не зверталися.

Ох вже і натерпівся тоді бідолаха! Однак хлопець виріс, виструнчився, схуд. Більше того, цей екс-пончик став зіркою не те що двору, а цілого району!

До чого це я? Коли я натрапив в Інтернеті на фотографію китайського хлопчика Лу Хао, то випадково згадав про те своєму сусіді. І ще подумав, що в порівнянні з цим вгодованим азіатом наш хлопець з двору був худишкой.

Народився Лу Хао вагою всього 2,5 кілограма, але через три місяці почав активно поправлятись. Таким чином в 3 роки гігантський малюк важив більше 60 кг, що в п'ять разів перевищувала норму!

Батько вгодованого хлопчика одного разу поділився з журналістами: «У нього апетит – дай боже. Він за раз може з'їсти трьох тарілки рису з куркою і випити літр молока. Мене це лякає: я-то і одну тарілку насилу можу осилити … »


Батьки зізнаються, що не раз пробували обмежити Лу в їжі, але всі спроби закінчувалися моторошними істериками сина. Вони пригадують, що останній раз, коли пробували перевести хлопчика на овочеву дієту, він голосно плакав і ламав все, що під руку потрапляло, вимагаючи «нормальною» їжі …


З 4 до 5 років Лу стрімко набрав ще 22 кілограми, незважаючи на заняття активними видами спорту, такими як плавання та аеробіка. Лікарі всерйоз стурбовані станом здоров'я малюка, адже при такій вазі йому дуже складно пересуватися. Проте медики тільки розводять руками: вони не можуть знайти справжню причину такого швидкого набору ваги. Разом з іншими хлопцями свого віку Лу відвідує дитячий сад. Однак, на відміну від інших діточок, малюк-здоровань не ходить туди пішки: ноги дитини просто не витримають такого навантаження. Тому матері супермальчіка доводиться возити його в сад на мотоциклі з коляскою.


Раніше медики вважали, що причина ожиріння хлопчика – пухлина мозку, але страшний діагноз не підтвердився. У Лу Хао дуже багато іграшок, але найулюбленіша – Супермен. Цей супергерой – справжній кумир для хлопчика-товстуна. Він мріє, що, коли виросте, буде мати таку ж суперсилою. На питання про те, чи хочеться йому навчитися літати, як це робить улюблений герой, Лу відповідає з гумором: «Ні, літати я не хочу, я для цього занадто важкий. Тому я просто буду надирати задниці ».

 

1 (2) 2 (2) 3 (1)

4 (1)

6

7 (1)