УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Оцінювати окремо кожну команду”: Олександр Хацкевич про Лігу Європи

01/09/2018
“Оцінювати окремо кожну команду”: Олександр Хацкевич про Лігу Європи

Тренер "Динамо" – про жеребкування групового етапу Ліги Європи

Головний тренер київського "Динамо" Олександр Хацкевич прокоментував жеребкування групового турніру Ліги Європи для його команди. Суперниками киян будуть – "Астана" (Казахстан), "Ренн" (Франція) і "Яблуниця" (Чехія).

"Незалежно від того, які б суперники нам випали, завдання у нас незмінне – вихід з групи. Якщо оцінювати окремо кожну команду …"Астана" уже давно виступає в єврокубках, як в Лізі чемпіонів, так і в Лізі Європи, є лідером в своєму національному чемпіонаті, дуже сильно виглядає у себе вдома. "Ренн" наразі на 13-му місці в своєму чемпіонаті, але французька першість досить сильна за своїм рівнем. Що стосується "Яблонця", то нещодавно ми грали з чеською командою, "Славією" з Праги, яка сповідувала силовий футбол, такої ж гри очікуємо від нашого суперника у групі. Ближче до поєдинків з кожною командою будемо збирати більше інформації.

Повторюся, першочергове завдання для нас – вихід з групи. Якщо посядемо перше місце, то будемо мати перевагу першого матчу на виїзді, а це, нагадаю, лютий … Втім, загадувати не будемо, адже все залежатиме насамперед від нас ".