УКР
App for android App for apple
Футбол рус
Подобається

Патріот Зозуля готовий був грати в російському клубі за півтора мільйони доларів – Мармазов

28/03/2016
Патріот Зозуля готовий був грати в російському клубі за півтора мільйони доларів – Мармазов

Нападник "Дніпра" і збірної України Роман Зозуля нинішній взимку міг опинитися в "Кубані", а раніше ледь не перейшов у московське "Динамо".

Про це в інтерв'ю повідомив колишній прес-аташе донецького "Шахтаря" Руслан Мармазов.

 

img

 

"Роман Зозуля – зразок українського патріотизму. Що за диво-боєць! За підтримку карателів його минулого року навіть представили до знаку "За заслуги перед Збройними Силами України". Не пістолет, звичайно, але теж, знаєте, ого-го! І з жетоном за фінал Ліги Європи Зозуля обійшовся ефектно. Продав його, а гроші надіслав на підтримку української армії. Такого хлопця хоч до юних бандерят води з лекціями – до того співзвучний часу.

 

А я нещодавно в Москві спілкувався із знаючими футбольними людьми. Місцевими, російськими. Ті і поділилися інсайдерською інформацією, якій я схильний довіряти. Дуже серйозні люди й досвідчені. Кажуть, перед самим закриттям минулого траснферного вікна, в "Кубань", ту саму, що віроломно спокусила Селезньова, відчайдушно стукав … так, вгадали, Роман Зозуля. Пропонував свої послуги. Обіцяв допомогти вибудувати гру – мовляв, Зозуля прийде – порядок наведе. Платити просив півтора мільйона престижних іноземних грошей в рік. Чистими. Чи то він пізно кинувся, чи то "Кубань" гідно не оцінила широкий жест футболіста й патріота, але угода не відбулася. Між іншим, до речі, трансферним вікном раніше Зозуля намагався прилаштуватися в московське "Динамо". Але щось і там не склалося.

 

Ви думаєте, я хочу показати аморальний контраст нутра професійного українця? Нітрохи! Упевнений, тут ми мали справу з хитрим планом Зозулі. Він дуже цілісний типаж. Напевно мав намір направляти гроші, зароблені в Росії, на потреби української армії, на підтримку АТО і тому подібні тренди. Це взагалі глибоко в українській традиції – пакостити тому, хто платить гроші. Іншими словами, вносити в миску, з якої їш, ідеологічну складову", – каже Мармазов.