УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Пацан сказав – пацан зробив: Усик поділився життєвою філософією

19/04/2018
Пацан сказав – пацан зробив: Усик поділився життєвою філософією

Олександр Усик розповів про головні якості чоловіка

Чемпіон світу у важкій вазі за версіями WBO і WBC Олександр Усик (14-0, 11 КО) розповів про свою життєву філософію і основних аспектах чоловіки.

"Чоловік повинен бути чесним, справедливим і він повинен любити те, що у нього є: дружину, дітей, друзів. Любов потрібно віддавати і тоді вона буде повертатися. Чому чесним? Мужик повинен сказати і зробити, якщо ні, то чого варте його слово? Думки та дії не повинні розбігатися. Ну а честь для чоловіка – це, як у самурая, якщо він її втратив, то взкриється. А тут буває, що сказав, але не зробив. Як же ти зробиш завтра, якщо ти вже балабол?

Зробили тобі капость і ти хочеш зробити гірше, щоб помститися. Тоді з'являється не один погана людина, а дві. Гординя. А якщо може пробачити, то це дорогого коштує. Пробачив, відпустив і не спілкуйся, якщо людина тебе якось образила. Дивлячись які речі роблять, але я вважаю, що потрібно прощати. Адже прощення – порятунок. Навчимося прощати і у нас не буде проблем. Всі проблеми, які є в світі від того, що хтось дає відповідь.

Я не кажу, що я праведник і роблю божевільні речі.Коли все шоколадно, то люди особливо не звертають ні на що уваги. Ми не радіємо звичайним речам. Ми виходили вранці, коли сонце піднімалося і це було настільки емоційно у мене всередині. Я радів, як мала дитина, коли бачив, як промені з'являлися, як сонце виринуло і відірвалося від моря", – передає слова Усика Xsport.