УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

“Перед нею не встоїть жоден чоловік”: Вся правда про спокусливу красуню-легкоатлетку Бех Марину

14/06/2018
“Перед нею не встоїть жоден чоловік”: Вся правда про спокусливу красуню-легкоатлетку Бех Марину

 

Бех Марина Олександрівна – відома українська легкоатлетка, яку знають не тільки за свої стрибки в довжину, а ще й за прекрасні фізичні дані, про які вже не один рік шумить інтернет.

22-річна красуня народилася в Морозові (Хмельницька область) і вже від дитинства була близько знайома зі спортом: батьки змалечку віддали дівчинку в спортивну серцію з легкоатлетики.

Спорт припав дівчині до душі, адже вже в 13 років вона змогла виконати нормативи, які в цей час були нормою для майстрів в кандидати спорту. Це був для неї феєричний результат, тренер покладав на неї великі надії. І як виявилось не марно: вже через два роки дівчина починає активно брати участь у чемпіонатах Європи, що кладе початок до майбутніх перемог. Не пройшло багато часу, як Марина Бех стає бронзовою призеркою юніорського чемпіонату Європи, а одназу після цього – фіналістка Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Женейро.

Найкращий результатом легкоатлетки був стрибок в довжину – 6,93 метра – який вона встановила влітку 2016 року в Луцьку.

Здавалося б, українці мали б пишатися і любити її, як особистість і національну спортсменку за її високі спортивні досягнення, та по іронії долі багатотисячна армія її шанувальників підписані на її Інстаграм і слідкують за її життям виключно заради фотографій її красивої фігури.

Наприклад, наша співвітчизниця-красуня нещодавно вразила своїх шанувальників черговою порцією краси: виклала в соцмережі шикарні фотографії з відпочинку, на який вона відправилась, щоб відпочити від щоденних виснажливих тренувань.

"Класний і гарячий вікенд", – писала Марина в Instagram. Лише одна така фотокартка зібрала більше ніж чотири тисячі вподобань і десятки захоплених і гарячих коментарів. Ось, наприклад, деякі з них: "Виглядаєш гаряче і дуже красиво", "Вау, чудове тіло", "Солодка".

Цікаво, як ставиться її хлопець до такої багатотисячної кількості прихильників? Силі його терпіння і розуміння ситуації можна тільки позаздрити.

До речі, дівчина не розголошує подробиці свого особистого життя, старається усіляко вберегти це в таємниці. Відомо тільки, що в стосунках з коханим в неї все прекрасно, про що свідчить недавно опубліковане фото закоханих в одній з соцмереж.

Там вона написала: "Це лише кілька днів з тобою, але вони неймовірні і незабутні"