УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Переїзд Луніна в Європу: українцем зацікавився ще один топ-клуб

10/04/2018
Переїзд Луніна в Європу: українцем зацікавився ще один топ-клуб

Український воротар може переїхати в Англію

Футбольний агент Іраклій Хведеліані, який представляє інтереси воротаря Зорі Андрія Луніна, назвав клуби, що найбільш активно цікавляться 19-річним українцем.

"За Андрієм полюють кілька команд з різних країн: Італія, Англія, Австрія. Ювентус був серед цих клубів, але їх інтерес вже вичерпався. Інтерес до Луніна з боку Наполі і Роми? Я дізнався про це, як і ви – з газет. Не виключаю, що хтось із них зв'язувався з Зорею", – висловився агент.

Раніше було відомо, що у послугах українського воротаря зацікавлений міланський Інтер. Хведеліані розповів, що на Луніна вийшов ще один клуб.

"В даний момент, ближче інших до трансферу Луніна можу назвати два колективи – Інтер і Лестер. Нічого більше сказати не можу", – цитує агента Radio Crc.

Зазначимо, що Лестер у сезоні 2015/16 виграв англійську Прем'єр-лігу. У поточному сезоні команда йде на восьмому місці.

Нагадаємо, Інтер, ймовірно, вже найближчим часом оформить трансфер воротаря луганської Зорі Андрія Луніна. Керівники міланської команди віддадуть 19-річного українця в оренду і вже визначили кілька варіантів.

За інформацією Corriere dello Sport, Лунін отримуватиме ігрову практику у Сампдорії, Дженоа або ж в Болоньї. Голкіпер проведе в одній з цих команд сезон чи два, а потім повернеться до Інтера, де замінить у воротах Саміра Хандановича.

У поточному сезоні Лунін провів у складі Зорі 29 матчів, в яких пропустив 41 м'яч, 9 разів відігравши "на нуль". Інтер заплатить за Луніна близько 6 млн євро.