УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Пережитий інсульт та дружина-конкурентка”: дізнайтесь більше цікавих фактів про життя В’ячеслава Узелкова

01/04/2018
“Пережитий інсульт та дружина-конкурентка”: дізнайтесь більше цікавих фактів про життя В’ячеслава Узелкова

В’ячеслав Узелков народився весною 1979 у Вінниці.

Боксом хлопець захопився ще з самого дитинства.Тренери завжди відзначали його потенціал. В’ячеслав досяг вагомих результатів у любительському спорті. Він є призером міжнародних чемпіонатів. На професійному рингу він здобув 30 перемог в ході 33 боїв.

Його найяскравішим боєм є поєдинок з мериканцем Джейдоном Кодрингтоном. Після нього він отримав титул Інтернаціонального чемпіона IBO у напівважкій вазі.

У 2012 році після бою з німцем Едуардом Гуткнехтом, в якому програв, він пішов в роздягальню. Спортсмену  стало погано, але він подумав, що це банальний струс. Проте за пару днів Узелков звернувся до лікаря, який поставив діагноз – інсульт. Після хвороби у боксера почалися проблеми з вимовою і він довгий час займався з логопедом.

Зараз Узелков закінчив боксерську кар'єру й став зірковим тренером шоу "Зважені та щасливі".

Проте неодноразово Узелков в інтерв'ю журналістам розповідав, що головним пріоритетом для нього залишається – сім'я.

Дружина боксера Марина сьогодні також є відомим тренером. У шлюбі вони вже 18 років.

"Ми одружені вже багато років, але нам до сих пір добре разом"- розповів Узелков в одному з інтерв'ю. Головне в стосунках – це любов. Потрібно це пам'ятати та говорити один одному, причому говорити від душі".

Їхня пара є прикладом для українських сімей.

"Ми намагаємося бути прикладом. На всіх проектах, куди нас із дружиною запрошують, говоримо: «Ми – сім'я!» Для мене Марина і друг, і дружина, і компаньйон, і менеджер, і коханка! Мені не потрібно нічого шукати на стороні – у мене все є завдяки Марині. Колись я пообіцяв дружині, що в тяжкі моменти завжди буду з нею поруч, тому двічі підтримував її під час пологів."- ділиться секретом міцних стосунків боксер.

Пара сьогодні є щасливими батьками двох дітей старшого сина Роберта і молодшу доньку Олівію.

"Для мене, як і для кожного батька, мої діти найкращі. Вони  обдаровані та чудові. Це мій сенс життя!"