Перша медаль в сезоні: Українець виборов нагороду на Кубку світу зі скелелазіння

11/05/2018

В місті Чунцін (Китай) відбувся третій етап Кубку світу зі скелелазіння на якому Україну представляли шестеро атлетів, інформує Спортивний комітет України.

Найкращого результату серед наших співвітчизників досяг одесит Даниїл Болдирев, який здобув бронзову медаль у дисципліні швидкість.

Суперником Болдирева у боротьбі за третю сходинку став 17-річний скелелаз з Китаю Жін Ксін Лі, який залишився без п’єдесталу. Переможцем змагань став росіянин Дмитро Тимофєєв, а “срібло” здобув індонезієць Джалоло Аспар.

Примітно, що загалом у змаганнях з болдерингу та швидкості взяли участь 287 спортсменів з 30 країн.

Важливо відзначити, що це перша медаль України в цьогорічному сезоні Кубку світу.