Перша перемога в 2018 році: Україна розібралася з Японією

27/03/2018

Команда Андрія Шевченка проявила характер

У другій товариській зустрічі 2018 року збірна України грала зі збірною Японії в бельгійському місті Льєж.

Перший тайм завершився внічию 1:1. За Україну на 21-й хвилині голом відзначився Ярослав Ракицький, а за Японію на 41-й хвилині – Томоакі Макіно. Тобто повторився сценарій матчу з Саудівською Аравією, коли "жовто-сині" повели в рахунку, а суперник під завісу першого тайму вирівняв становище.

Але у другому таймі українці змогли зробити те, що не вдалося з Саудівською Аравією – забити гол і не пропустити. Точним ударом на 69-й хвилині відзначився Олександр Караваєв. Як підсумок, 2:1 – перша перемога команди Андрія Шевченка в 2018-му році.

Додамо, що ветеран збірної України Руслан Ротань провів сотий матч у футболці національної команди. Ротань став третім футболістом в історії національної збірної, кому підкорився гросмейстерський рубіж – до цього 100 матчів зіграли Анатолій Тимощук (144 матчі) і Андрій Шевченко (111 матчів).

Нагадаємо, 23 березня в іспанській Марбельї відбувся товариський матч між збірною України та збірною Саудівської Аравії.

Зустріч завершилася внічию 1:1, а обидва голи були забиті в першому таймі. Спочатку на 32-й хвилині Артем Кравець замкнув головою передачу Євгена Коноплянки і відкрив рахунок у матчі. А потім на 38-й хвилині азіати зусиллями Саїда аль Мовалада вирівняли становище.

Також 28-річний хавбек Шальке 04 Євген Коноплянка, найімовірніше, програв в одній з ігор збірної України на тренуванні. За це зоряний плеймейкер повинен був отримати порцію стусанів.