Перший в історії: Коваль дебютував за Депортіво, отримавши червону картку

04/03/2018

Команда українця зіграла внічию

Український воротар Максим Коваль дебютував за клуб іспанської Ла Ліги Депортиво. В домашньому матчі проти Ейбара він пропустив м’яч та заробив вилучення.

Вже на 12-й хвилині Коваль пропустив м’яч, коли вийшов з воріт. Це була перша атака Ейбара в матчі. На 39-й хвилині український воротар отримав червону картку за ризикований підкат за межами карного майданчика.

Коваль став першим воротарем в історії Депортиво, якого вилучили в дебютному матчі. Поєдинок завершився внічию 1:1.

Нагадаємо, в січні Депортиво орендував Коваля у Динамо. У попередніх трьох матчах українець не потрапляв навіть у заявку. Депортиво веде боротьбу за збереження прописки в Ла Лізі – зараз клуб перебуває на передостанньому 19-у місці.