УКР
App for android App for apple

Під час бою рефері спровокував масову бійку: зупинили не одразу

10/02/2019
Під час бою рефері спровокував масову бійку: зупинили не одразу

Секунданти бійців почали з'ясовувати стосунки після того, як суддя вчасно не зупинив поєдинок.


Під час поєдинку зі змішаних єдиноборств в Німеччині між Омером Солмазом і Феліксом Штіффартом сталася масова бійка за участю представників спорстменов. У п'ятому раунді Солмаз почав завдавати сильних добиваючих ударів по своєму опоненту. Це змусило тренерів програє викинути рушник в знак прохання зупинити поєдинок. Однак рефері зустрічі не помітив рушник, тим самим дозволивши бійцеві нанести по своєму суперникові ще кілька ударів.

Рефері зупинив бій, але в цей же момент в клітку вже встрибували секунданти Штіффарта. Через мить в клітку з усіх боків заскочили представники обох команд. Масову бійку вдалося зупинити не відразу.

Нагадаємо, що Атлетична комісія штату Невада (NSAC) дискваліфікувала російського бійця Хабіба Нурмагомедова на дев'ять місяців за те, що він влаштував бійку після поєдинку з ірландцем Конором Макгрегором. Інцидент стався на турнірі UFC в США в жовтні 2018 року. Відповідне рішення було прийнято на засіданні NSAC 29 січня. Крім того, російського спортсмена оштрафували на 500 тисяч доларів.