УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Підвали та розвалений дім: українців шокували житлові умови відомої спортсменки

22/01/2018
Підвали та розвалений дім: українців шокували житлові умови відомої спортсменки

Відома українська біатлоністка Анна Кривонос, член дорослої Національної збірної з біатлону, живе в жахливих умовах в рідному місті Суми. Про це пише місцеве видання "Кур'єр".

20-річна Анна Кривонос занесена в книгу рекордів України, крім того, спортсменка 5 років поспіль удостоювалася звання "Професіонал року", "Людина року" і має стипендії від губернатора області. Аня Кривонос – вже не тільки майстер спорту і багаторазова чемпіонка України і Європи, а й світу.

 

Незважаючи на свої досягнення, спортсменка живе в жахливих умовах. Вісім років тому, після розлучення батьків, вона залишилася з матір'ю без грошей і житла, і була змушена жити в підвальному приміщенні.

Через кілька років мама Кривонос, колишня спортсменка і рекордсменка СРСР з лижних гонок, захворіла і перенесла важку операцію, а всі побутові проблеми лягли на плечі підлітка.

Анна вирішила домогтися успіхів у спорті, щоб заробити грошей на власне житло. Їй обіцяли виділити кошти на житло з міського бюджету, але до сих пір Анна кочує з хворою матір'ю по знімних квартирах.