УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

“Пішла до хлопця, у якого були гроші..”: Ващук відверто розповів про розлучення з коханими жінками

06/03/2018
“Пішла до хлопця, у якого були гроші..”: Ващук відверто розповів про розлучення з коханими жінками

Сьогодні Владислав Ващук уже не грає в футбол, але його  ім'я ніколи не сходить з перших шпальт. Дізнайтеся більше про життя відомого спортсмена.

Народився майбутній футболіст в Києві. Його батько був божевільним фанатом київського Динамо. Після народження хлопчика, мама передала татові записку, з якою він прорвався в роздягальню Динамо і отримав автографи легендарних футболістів. Здається, що доля Влада була визначена наперед і хлопчик не мав нічого проти. На футбольному полі пройшло його дитинство.

Він грав за багато клубів: «Динамо», «Спартак», «Чорноморець», «Волинь».

Його особисте життя також завжди було дуже яскравим. Відомий ресторатор Маргарита Січкар і Ващук почали зустрічатися у 2000 році, а одружилися лише в 2009. У пари народилося двоє дітей: син Василь і дочка Василина.

«Я відправила послання у Всесвіт, що хочу чоловіка-спортмсмена і тоді познайомилася з Владом».

Футболіст також умів дивувати кохану жінку. Чого варта тільки пропозиція руки і серця.

«Я зібрав в одному ресторані всіх наших друзів з шоу-бізнесу. Провідною була Даша Малахова, яка розповіла гостям, що я пишу книгу про своє життя і мені потрібна допомога Маргарити. Вона відкриває книгу, а там обручка»- згадує Ващук.

До шлюбу у двох були офіційні відносини. У Маргарити Січкар від першого шлюбу є син Євген. Футболіст також мав штамп у паспорті, якй був там лише 10 місяців.

"Вона пішла до хлопця, у якого були гроші. Звичайна історія в нашому столітті, – згадує Ващук. – Я був перспективний і вже грав, але ще мало заробляв. Відіграли шикарне весілля за борги. Коли все роздав любов закінчилася і вона мене кинула".

У 2012 році Владислав Ващук розійшовся з Маргаритою Січкар. Про їхнє розлучення довго гуділа вся країна, а вони мовчали.


Ні футболіст, ні рестораторка довго не хотіли коментувати своє розставання, але коли біль вщух вони таки дали інтерв'ю.

"Я все ще люблю її. Це таке почуття, яке ніколи не покидає зразу. У нас діти і вони об'єднують. Вони довгий час не розуміли, що трапилося і хотіли щоб ми були разом.»

Маргарита ж в одному інтерв'ю назвала свою причину чому шлюб розпався. 

«Коли любові немає, то не потрібно в неї грати».