Пішла з життя дворазова олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики

17/08/2018

У Санкт-Петербурзі у віці 49 років померла дворазова олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Олена Шушунова.
Про це журналістів повідомила прес-аташе Федерації спортивної гімнастики Росії Олена Михайлова.
«Федерація спортивної гімнастики Росії висловлює співчуття рідним, близьким і друзям Олени Львівни і всім російським шанувальникам спортивної гімнастики», – йдеться в повідомленні.

Шушунова померла в лікарні, куди її увечері 15 серпня привезла сестра. За попередньою інформацією, причиною смерті стали ускладнення після пневмонії.

На Олімпійських іграх 1988 року Шушунова виграла золото в командній першості і в багатоборстві. Вона також посіла друге місце у вправі на колоді і третє на брусах.

Пік кар'єри Шушунова припав на Олімпіаду в Сеулі, де вона виграла змагання у багатоборстві, а також завоювала золоту медаль в складі радянської збірної. Її ім'ям названо один з елементів вільних вправ – стрибок з перемахом ноги в упор лежачи.

Шушунова є чемпіонкою світу в командній першості та багатоборстві, триразовою чемпіонкою світу в окремих видах багатоборства.