УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
1

Пішов за життєвий обрій талановитий тренер: пам’ять про нього назавжди залишиться у серцях прихильників баскетболу

19/02/2019
Пішов за життєвий обрій талановитий тренер: пам’ять про нього назавжди залишиться у серцях прихильників  баскетболу

Пішов за життєвий обрій Вілій Тарнопольський.

18 лютого на 94-му році життя перестало битися серце Віллі Тарнопольського. Був одним з засновників ДЮСШ у місті Фастів, у якій завдяки зусиллям Тарнопольського відділення баскетболу завжди було зразковим. Спочатку він викладав і тренував, потім очолив цей навчально-спортивний заклад, який дав путівку у світ багатьом зіркам баскетболу.

За час роботи у Фастівській ДЮСШ Тарнопольський проявив себе, як досвідчений, висококваліфікований спеціаліст, педагог та вихователь, люблячий свою справу. Підготовив цілу плеяду перспективних спортсменів, які захищали честь Київської області, та представляли нашу державу на змаганнях Європейського та Світового рівнів, виступаючи у складі збірної команди України і командах майстрів. Це і Н.Ковбасенко – чемпіонка Європи, Р.Кириченко – чемпіонка Європи, призер світу і Олімпійських ігор в Атланті, І.Єгорова – член молодіжної збірної команди України, чемпіон України в складі команди „Тім-Скуф” – 2000 року, Н.Крилова – член збірної команди України, учасниця Чемпіонату Європи – гравець команди,Академія” м.Харків – 2000 року, та інші.

За підготовку спортсменів високого класу, чемпіонів Європи, призерів світу і Олімпійських ігор, за підготовку спортсменів в Збірну команду України, та особистий внесок в розвиток дитячо-юнацького баскетболу.

За підготовку висококваліфікованих спортсменів у збірну команду України Тарнопольський був нагороджений Знаком „Відмінник освіти України”. Багаторазовий переможець оглядів – конкурсів тренерів Київщини. За відмінні показники в роботі нагороджений незчисленною кількістю грамот, дипломів, подяк Міністерства освіти та обласного управління освіта.

Федерація баскетболу України висловлює щирні співчуття рідним та близьким Віллі Яковича. Пам’ять про нього назавжди залишиться у серцях прихильників українського баскетболу