УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Після оригінальної пропозиції, сказала йому так”: З ким у шлюбі живе чемпіонка Ольга Харлан. Він також відомий спортсмен

29/05/2018
“Після оригінальної пропозиції, сказала йому так”: З ким у шлюбі живе чемпіонка Ольга Харлан. Він також відомий спортсмен

Фехтування та володіння шаблею доволі дивний та складний спорт для дівчини, чи не так? Однак, це не зупиняло українську чемпіонку Ольгу Харлан займатись ним та досягнути чималих успіхів.

Вона є бронзовою призеркою Олімпіади 2012 року, п'ятиразова чемпіонка світу та неодноразово визнана найкращою спортсменкою року. А в 2016 році її ім’я було вписано у міжнародний Зал слави FIE. Безумовно, Ольга досягнула чималих заслуг та відшукала своє заслужене місце на олімпі слави.

Цікаво, що в 2014 році Ользі пропонували вступити до лав їхньої збірної Росії. Спортсменці запропонували усі зручності та повне забезпечення. Однак, Харлан категорично відмовила. А в 2013 Ольга Харлан була визнана, як найкраща шаблістка планети, уявіть лише!

Однак, цікаво, що вона приховує за кулісами змагань та перемог: яка вона є насправді, чим займається та, як ідуть справи на особистому фронті? Із своїм майбутнім чоловіком Дмитром Бойком вона познайомилась в 2003 році, коли їй було лише 13, а йому – 17. Однак, почати зустрічатись пара вирішила лише у 2011 році.

Вона розповідає тепло та із вогником в очах про свої стосунки із коханим Дмитром. Коли є можливість вони намагаються проводити більше часу разом, адже спорт забирає більшу частину. Їм не вдається бачитись так часто, якби того хотілось. Дмитро також є фехтувальником, можливо саме любов до цього виду спорту і поєднала їхні серця. В 2013 році Дмитро подарував Ользі на день народження доволі незвичний подарунок- блокнот. Однак, не зовсім простий. Кожна сторінка в ньому була розписана словами кохання до Ольги. А на останній сторінці була обручка! Харлан не вагалась і сказала заповітне “Так”.

В 2016 пара зіграла романтичне весілля. Рішення жити разом із коханим для Ольги – великий крок, як зізнається спортсменка. Іноді бувають розбіжності, однак спільне життя воно таке – побут та інші маленькі конфлікти. Проте, пара чудово справляється та разом, оберігаючи спільний затишок. Ольга неймовірно красива жінка, яка чарує своєю зовнішністю. Однак, вона любить стриманість у вигляді. Не сприймає пафос та гламур.

Зараз Ольга активно займається улюбленим видом спорту – фехтуванням. Вона має на меті перемогти на Олімпійських змаганнях та черговий раз бути визнаною, найкращою спортсменкою планети. Безперечно, це їй вдасться! Адже вона наділена неабияким духом та силою! З неї варто брати приклад молодим спортсменам та новачкам, які лише починаються свій шлях.