Після програшу українцям Японія навмисно звернулася до Росії

28/03/2018

Програвші Україні японці вирішили «натиснути» через політику

Збірна України перемогла збірну Японії в рамках Міжнародного футбольного турніру з рахунком 2: 1. По завершенні матчу українці отримали головний приз турніру – “Kirin Challenge Cup 2018 in Europe”.

У першому таймі перший гол забив Ярослав Ракицький, а Олександр Караваєв забив вирішальний другий м’яч у другому таймі.

Деякі з японців, які прийшли на матч в якості вболівальників, були особливо ображені поразкою співвітчизників. Вболівальники вирішили додати «ложку дьогтю в банку меду» українцям через тему політичних конфліктів. Так, під час церемонії нагородження української збірної, японці на трибунах дістали прапор Росії.

Матч Україна-Японія проходив в бельгійському Льєжі, на стадіоні “Морі Дюфран” локального клубу «Стандарт».

Нагадаємо, Руслан Ротань став третім футболістом в історії українського футболу, який провів за національну команду 100-ий матч. Це сталося в товариському матчі з Японією. У трійці також числяться Анатолій Тимощук, який відіграв 144 матчі, а також Андрій Шевченко, який провів 111.

23 березня Національна команда України в рамках весняного збору зіграла зі збірною Саудівської Аравії. В результаті, матч був зіграний внічию, з рахунком 1: 1.

Ветеран української збірної Руслан Ротань розповів, що найважче було грати з Саудівською Аравією, незважаючи на те, що та ж Японія – більш сильна команда. Руслан пояснив, що велике значення мають ігрові зв’язки.