УКР
App for android App for apple
Мотивация
Подобається

“Пісочні фантазії на березі озера!”: 29-річна спортсменка Марина Слота показала стрункі ноги та підтягнуті сідниці

19/08/2018
“Пісочні фантазії на березі озера!”: 29-річна спортсменка Марина Слота показала стрункі ноги та підтягнуті сідниці

Українська спортсменка здивувала шанувальників новою порцією спокусливих фотографій

29-річна чемпіонка України з фітнес-бікіні в категорії до 160 см Марина Слота вкотре потішила своїх шанувальників світлинами в купальнику. Дівчина показала фото на березі озера в Миколаєві. До речі, дівчина є уродженкою цього прекрасного міста. Про це стало відомо з її особистої сторінки в Інстаграм. 

На фото вона спокусливо демонструє свої чудові спортивні форми. Закритий купальник світлого кольору чудово підкреслює її мускулясту та водночас тендітну фігуру.  

"Я можу нормально переносити холод, але спеку … Коли ця погода вже закінчиться?" – підписала дівчина фотографію. 

Шанувальники одразу ж похвалили Марину за її фізичні дані та усіляко підтримували з нею розмову в діалозі. Видно, що дівчина любить своїх шанувальників і їй подобається з ними спілкуватись. Вона багатьом симпатизує не тільки зовнішніми даними, але й доброю і щирою душею. 

Нагадаємо, Марина Слота часто знімається для спортивних журналів, де демонструє свою спокусливу підтягнуту фігуру та ділиться порадами, як підтримувати таку прекрасну форму, як у неї. 
 

Я могу нормально переносить холод, но жару… Когда эта погода уже закончится?

Допис, поширений MarinaSL💪Marina Slota (@marina_lsport)

Яркую фотку вам в ленту😜 #николаев #девушки #украинка #rest_in_ukraine #rest_in_odessa #rest_in_niko #nikolaevgram #sportgirl #girlpower #fitnessgirl #summertime

Допис, поширений MarinaSL💪Marina Slota (@marina_lsport)