УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Пітний рушник Мессі продається «у розстрочку»

27/07/2018
Пітний рушник Мессі продається «у розстрочку»

Рушник, яким футболіст нібито витирався на чемпіонаті світу-2018, продають в Інтернеті в кредит. 

Іноді фанати в своїй любові до кумирів доходять до крайнощів. Саме таким мусить бути і потенційний покупець цього фіолетового рушника, аби за річ незрозумілого походження відвалити таку суму грошей.

Після ЧС-18, який пройшов у Росії, цілком можна було очікувати появи підприємливих людей, які спробують нажитися на фанатах футбольних зірок і почнуть продавати різні речі, що нібито належали усесвітньо відомим гравцям.

І ось недавно на Avito один москвич розмістив оголошення про продаж рушника, який буцімто належав Ліонелю Мессі, нападнику збірної Аргентини і «Барселони». І продає ділок цей цінний артефакт, просякнутий потом аргентинця, усього-на-всього за «мізерних» півтора мільйона рублів, і навіть пропонує варіант із оформленням кредиту.

Продавець божиться, що на власні очі бачив, як Мессі обтирався цим квадратовим шматком махрової тканини під час матчу між збірними командами Франції та Аргентини, який пройшов на стадіоні Казані 30 червня. А потім, мовляв, поцупив пітний трофей собі. Причому автор оголошення відрекомендувався як «співробітник FIFA».

Відзначимо, що то не єдиний пов’язаний із мундіалем товар, який «штовхає» цей торговець. Також він продає порожні пляшки для води, зарядний пристрій і вказівник «Роздягалка».