Півфінал Кубка України: відомо, чи зустрінуться Динамо з Шахтарем

02/03/2018

За результатами жеребкування 1/2 фіналу визначилися суперники

Відбулося жеребкування 1/2 фіналу Кубка України, за результатами якого визначилися наступні пари:

Дніпро-1 – Динамо

Шахтар – Маріуполь

Базова дата півфінальних матчів – 18 квітня. Час поєдинків стане відомий пізніше.

Відзначимо, що у чвертьфіналі Кубку України київське Динамо у засніженому Чернігові зустрічалося з Десною.

Через важке поле глядачі, що заповнили стадіон імені Юрія Гагаріна, не побачили конструктивного футболу. Натомість було багато боротьби, вертикальних передач та підкатів.

Підопічні Олександра Хацкевича вже на сьомій хвилині вийшли вперед. Денис Гармаш у дотик переправив м’яч у ворота після передачі Йосіпа Піваріча – 1:0.

У першому таймі м'яч побував у воротах і Георія Бущана, проте головний арбітр матчу не зарахував взяття воріт через положення поза грою, а також напад на кіпера киян.

Найбільш реальний шанс господарів виник вже у другій половині другого тайму. Нападник Десни Філіппов після класної розрізної передачі з глибини поля вискочив віч-на-віч з голкіпером, проте не зміг переграти Бущана.

А вже у доданий арбітром час Динамо втекло в контратаку, в якій Артем Бєсєдін викотив на порожні ворота Назарію Русину, який забив свій другий гол за основний склад Динамо – 2:0.

Таким чином, київське Динамо проходить до півфіналу Кубку України.

Кубок України. 1/4 фіналу

Десна – Динамо 0:2

Голи: Гармаш, 7, Русин, 90+3

Десна: Махновський, Чорноморець (Кирієнко, 85), Мельник, Парцванія, Братков, Олійник (Картушов, 69), Арвеладзе (Волков, 80), Мостовий, Коберідзе, Чепурненко, Філіппов

Динамо: Бущан, Кендзьора, Пантич, Кадар, Піваріч, Буяльський, Шепелев, Гармаш, Шапаренко (Корзун, 90+3), Мораес (Русин, 83), Мбокані (Бесєдін, 66)

А програму чвертьфінальних матчів Кубку України відкривав поєдинок між полтавською Ворсклою та Маріуполем. Рахунок у матчі відкрив Владислав Кулач. За менш ніж десять хвилин Андрій Борячук зрівняв рахунок, а у кінцівці матчу Андрій Тотовицький вирвав перемогу та путівку у півфінал Кубку України для Маріуполя.

У свою чергу донецький Шахтар у Харкові не помітив Верес. Рахунок у матчі відкрив Факундо Феррейра. Бернард зі стандарту подвоїв перевагу гірників до перерви, а у другому таймі Марлос та Бланко-Лещук довершили розгром колективу з Рівного.

У друголіговій парі Львів – Дніпро-1 доля путівки у півфінал вирішувалась у овертаймах. На 119 хвилині Дніпро-1 зумів вирвати перемогу.