УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Пияцтво за кермом: Карпати відреагували на скандал з молодим футболістом

23/01/2018
Пияцтво за кермом: Карпати відреагували на скандал з молодим футболістом

У вівторок, 23 січня, стало відомо, що перспективного українського футболіста Мар’яна Шведа, який захищає кольори Карпат, поліція затримала за вождіння в нетверезому стані.

Карпати виступили з офіційною заявою щодо ситуації з 20-річним півзахисником:

"Наскільки Клубу відомо, поліція зупинила Мар’яна за порушення правил користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку (не включив поворотник при виїзді на головну дорогу з другорядної). Гравець сплатив штраф на місці.

У випадку, якщо факт керування транспортним засобом футболістом у стані алкогольного сп’яніння буде підтверджено судом, окрім заходів впливу, передбачених українським законодавством, Мар'ян Швед нестиме також відповідальність, відповідно до положень укладеного з ним контракту.

Наразі ж ми рекомендуватимемо Мар’яну клопотати про перенесення засідання суду призначеного на 31.01.2018 р. (період, коли він перебуватиме з командою на зборах) задля проведення повноцінного розгляду справи за його участю", – йдеться в заяві Карпат.

Відзначимо, що Швед повернувся в Карпати влітку минулого року з Севільї. У цьому сезоні 20-річний хавбек зіграв чотири матчі і забив один м'яч.