УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Платіні хоче ввести білі картки і збільшити число учасників КС до 40 – ЗМІ

04/08/2015
Платіні хоче ввести білі картки і збільшити число учасників КС до 40 – ЗМІ

189_5001

Президент УЄФА Мішель Платіні, який оголосив про висунення своєї кандидатури на пост президента ФІФА, має намір включити у виборчу програму ідею про необхідність збільшення числа команд, що беруть участь в чемпіонаті світу, з 32 до 40, повідомляє As.

За даними видання, Платіні збирається оголосити про свою пропозицію на жеребкуванні групової стадії Ліги чемпіонів, яка пройде 27 серпня в Монако. Раніше число учасників фінальної стадії чемпіонату Європи було збільшено з 16 до 24. ЧЄ-2016 стане першим турніром, в якому зіграє 24 команди.

Крім того, видання повідомляє, що Платіні також збирається впровадити білі картки (вилучення на 10 хвилин) і ввести заборону на трансфери гравців молодше 18 років.

Нагадаємо, Платіні офіційно оголосив про висунення своєї кандидатури на вибори президента ФІФА, які пройдуть 26 лютого 2016 в Цюріху, на минулому тижні.

Йозеф Блаттер, який очолює ФІФА з 1998 року, 29 травня був переобраний на п'ятий термін на тлі корупційного скандалу, а вже 2 червня оголосив про відхід зі своєї посади і попросив виконавчий комітет ФІФА зібрати позачерговий конгрес, щоб вибрати наступника на посту глави організації.