УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Плей-офф у чемпіонаті України з хокею стартує 24 березня

24/03/2015
Плей-офф у чемпіонаті України з хокею стартує 24 березня

109152

Завтра матчами в Харкові та Києві стартують півфінальні серії ХХІІІ чемпіонату України з хокею. “Витязь” на своєму майданчику прийматиме ХК “Кременчук”, а київський “АТЕК” поміряється силами з земляками з “Дженералз”. 

Четверта команда регулярного чемпіонату — “Витязь” — і його переможець — ХК “Кременчук” зустрінуться на харківській арені “Айс-Холл” о 20-й годині. Всі чотири календарні поєдинки нинішнього чемпіонату залишилися за кременчуцькими хокеїстами — 5:1, 5:1, 3:2 Б, 3:0.

Отож фаворит у цьому протистоянні очевидний. Проблеми (що було характерно для всіх команд) у “Кременчука” виникли лише в гостьових іграх, де за “Витязь” змогли зіграти усі найкращі хокеїсти. Проте і в цьому випадку помаранчево-чорні віддали опонентам лише одне очко.

Столичні “АТЕК” (3 місце в регулярному чемпіонаті) і “Дженералз” (2-ге) гратимуть о 18:40 на СК “АТЕК”. Матчі в регулярному чемпіонаті: 2:4, 5:1, 1:3, 8:4.

Передбачити підсумки ігор у цій півфінальній парі вкрай важко. Команди провели чотири абсолютно різні зустрічі з єдиною спільною ознакою — бійками майже у кожному матчі. Але в іграх на виліт гравці змушені будуть намагатися тримати нерви під контролем.

Нагадаємо, що півфінальна серія триватиме до двох перемог однієї з команд у парі. Повторні зустрічі пройдуть 27 березня, а в разі потреби суперники зустрічатимуться і 28 числа.