УКР
App for android App for apple

Поб’є навіть Ломаченка: екс-чемпіон світу впевнений у підопічному Мейвезера

24/04/2018
Поб’є навіть Ломаченка: екс-чемпіон світу впевнений у підопічному Мейвезера

Джервонта Девіс може провести бій з Василем Ломаченком

Екс-чемпіон світу Пол Маліньяджі вважає, що його співвітчизник, підопічний Флойда Мейвезера, Джервонта Девіс зуміє здобути перемогу над чемпіоном світу в другій напівлегкій вазі за версією WBO Василем Ломаченком (10-1, 8 КО).

"Якщо Девіс зібраний, ви самі бачите, на що він здатний. У нього серйозна серія дострокових перемог і явно є міць, а захист креативна і хороша. Якщо цей хлопець зуміє зберігати голову холодною, він може дати хороший бій кому завгодно, включаючи Ломаченка", – передає слова Маліньяджі BoxingScene.

Промоутер Ломаченко Боб Арум підтвердив, що такий бій може відбутися і розповів, що вже почав переговори з Флойдом Мейвезером.

"Якщо все складеться благополучно для обох хлопців, це була б хороша подія в цьому році. Флойд Мейвезер вже переговорив про це з Тоддом Дюбефом (президент TopRank) кілька днів тому", – наводить слова промоутера Ring TV.

Раніше повідомлялося про те, що Флойд Мейвезер-молодший веде переговори щодо бою Ломаченко – Девіс, після чого цю інформацію підтвердив представник Василя Тодд Дюбеф.