УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

“Почне шукати кохану лише тоді, коли…”: Що відомо про особисте життя спортсмена Жана Беленюка

15/06/2018
“Почне шукати кохану лише тоді, коли…”: Що відомо про особисте життя спортсмена Жана Беленюка

Жан  Беленюк – заслужений український борець греко-римської боротьби. Категорія, в якій змагається спортсмен – до 85 кг. 

Майбутній знаменитий спортсмен народився в родині льотчика. Мати у нього корінна українка, а от батько – з Руанди, народ хуту. Проте, коли Жан був ще маленьким, його батьки призвали на війну і він там загинув. Маленьким він проживав в Нідерландах, адже його матір знайшла собі там чоловіка і жила з ним у цивільному шлюбі. 

Коли він з мамою все ж таки переїхали в Україну, хлопець багато часу приділяв спорту: футбол, баскетбол, карате були його величезною потіхою. А також дуже полюбляв українські народні танці, які йому завжди вдавались, бо хлопець мав хорошу пластику від природи. 

Згодом, закінчивши Національний інститут фізкультури та спорту, він почав серйозно займатися боротьбою. В нього були кращі тренери – Віталій Кіселиця, а потім Олексій Добровольський. Успіхи в нього були настільки колосальні, що його неодноразово запрошували в інші країни, просили переходити в їхні збірні, але хлопець навідріз відмовлявся, бо вважає себе українцем і своєму народу не зрадить.


 
За весь свій спортивний шлях він здобув багато перемог і всенародну любов. Жан є бронзовим призером Універсіади (2013), дворазовим чемпіоном і бронзовим призером чемпіонатів Європи (2012, 2014, 2016), чемпіоном і бронзовим призером чемпіонатів світу (2014, 2015) та , звичайно ж , його знаменита перемога – Срібний призер Олімпійських ігор, що відбувалися в 2016 році. До речі, міністр молоді та спорту досі вважає, що спортсмен достойний золота. А не отримав він його тільки через те, що Жана просто засудили в фіналі олімпійського турніру.

Що стосується особистого життя, так  обраницю його серця ніхто ніколи його не бачив. Донедавна він жив з мамою та своїм улюбленим собакою Каспером у гуртожитку. Борець признався, що буде шукати кохану, коли отримає власне житло. 

Після чемпіонства і виснажливих тренувань хлопець вирішив трішки перепочити. Відомо, що він їздив на батьківщину батька, де зважився відшукати своїх можливих родичів. Виявилося, що в нього в Руанді велика родина: бабусі, дядьки, племінники та сестра. 

Здається, все в житті талановитого спортсмена чудово. Залишається тільки побажати йому натхнення, щастя в особистому житті і залишатися таким же вірним патріотом української землі.