УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Почуваюсь відмінно: зірка Арсенала став веганом

30/03/2018
Почуваюсь відмінно: зірка Арсенала став веганом

Ектор Бельєрін відмовився від м'яса

Захисник Арсенала Ектор Бельєрін перейшов на веганську дієту півроку тому. Це пішло на користь зірковому футболісту.

"Я став веганом приблизно на початку сезону-2017/18. Спочатку я спробував цю дієту на пару тижнів, щоб очистити тіло, але я відчув себе так добре, тому дотримуюся її вже півроку.

Найголовніше – я тепер швидше відновлююся після ігор, запалення проходять швидше. У мене завжди була невелика проблема з щиколотками після напружених матчів: вони запалювалися і ставали жорсткіше. Тепер мені навіть не треба перев'язувати щиколотки перед матчами.

Позбувшись від тваринної їжі в раціоні, я вже через кілька днів відчув себе краще, а на початку третього тижня – просто чудово. Я став прокидатися вранці сповненим енергією, в той час як раніше я був тією самою людиною, який 5 разів переставити будильник, перш ніж встати з ліжка.

Начо Монреаль і Лоран Косьельні постійно жартують: "Де ж м'ясо на твоїй тарілці?" Або "Що, і сьогодні без м'яса?" Вони завжди намагаються підкинути трохи м'яса мені на тарілку – і все це дуже смішно.

Моя дієта – спосіб показати людям, що ти можеш бути спортсменом і дотримуватися її. Це відкриє двері для інших людей", – розповів іспанець у The Players Tribune.

Бельєрін є вихованцем Барселони, а у систему Арсенала він потрапив у 2011 році. За дорослу команду "канонірів" іспанець дебютував у сезоні 2014/15. З Арсеналом він двічі виграв Кубок Англії.

У цьому сезоні Бельєрін провів за англійську команду 37 матчів, в яких забив три голи та віддав дві гольові передачі. Портал Transfermart оцінює 23-річного захисника у 40 млн євро.