УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

Погладшавший до 230 кілограм марафонець повернеться у світ спорту

28/08/2018
Погладшавший до 230 кілограм марафонець повернеться у світ спорту

Житель Уельсу і колишній марафонець Кріс Ларкін (Chris Larkin), який погладшав до 230 кілограмів, збирається скинути вагу і повернутися в спорт. 

У 1982 році, в 23 роки Ларкін, що важив тоді 82 кілограми, брав участь в національному марафоні. З тих пір сидяча робота, звичка вечеряти фастфудом і відсутність тренувань привели до того, що чоловік поступово набрав вагу. У якийсь момент вдома Ларкін міг тільки лежати на ліжку: пересуватися було занадто складно, а на диван він вже не поміщався.

«Я досяг своэї максимальноъ ваги в червні 2016 року – 234 кілограми. Я зліз з терезів і подумав, що моє життя скінчилося, це було жахливо », – розповів він.
Чоловік почав худнути через суперечку з колегою, який поставив 100 фунтів, що Ларкін не зможе скинути 19 кілограмів за три місяці.


З тих пір Ларкін регулярно ходить в тренажерний зал, перейшов на здорове харчування і скинув 57 кілограмів за рік. Валлієць має намір взяти участь в національному марафоні в 2022 році. Зараз він готується до змагань з плавання і планує пропливсти 130 кілометрів заради благодійного фонду по лікуванню деменції.

Худнути Ларкіну допомагає його дружина Карен, з якою він познайомився в інтернеті. Сама жінка теж скинула 25 кілограмів. Чоловік зізнається, що його самооцінка різко зросла: «Тепер я можу любити себе, незважаючи на сильне ожиріння, тому що я борюся з ним».