УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Погрожував пістолетом: поліція заарештувала брата Мессі

05/03/2018
Погрожував пістолетом: поліція заарештувала брата Мессі

Чоловіки посварилися через невелику аварію на дорозі

Після сварки з водієм був затриманий 35-річний Матіас Мессі. Опонент старшого брата зірки Барселони стверджує, що йому погрожували зброєю.

24-річний водій Джавьєр Рівера викликав поліцію після конфлікту з Матіасом Мессі. Чоловіки посварилися через невеликое зіткнення на дорозі, і Матіас вирішив довести свою правоту за допомогою пістолета.

"Припаркувався, щоб зрозуміти, чому він врізався в мене. Коли я вийшов, він відразу почав мене ображати, а потім напав на мене і розірвав футболку. Потім він повернувся до своєї машини і дістав зброю"

Після події старший брат футболіста спробував сховатися, проте був затриманий поліцією неподалік від місця аварії в провінції Вілья Хесель, Аргентина. Офіцери так і не знайшли в його автомобілі пістолета, однак виявили наркотики.

Це вже не перший арешт Матіаса Мессі за останній час. На початку грудня 2017 року чоловік вже потрапляв в поліцію через пістолета, знайденого в його закривавленому човні. Тоді його адвокат наполягав, що зброб підкинули самі поліцейські.