УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

“Покинула гімнастику, заради…”: А пам’ятаєте чемпіонку Ганну Безсонову? Тільки погляньте як виглядає і чим займається спортсменка зараз

09/02/2018
“Покинула гімнастику, заради…”: А пам’ятаєте чемпіонку Ганну Безсонову? Тільки погляньте як виглядає і чим займається спортсменка зараз

Ганна Безсонова – відома українська гімнастка, дворазова бронзова призерка Олімпійських ігор, абсолютна чемпіонка світу з художньої гімнастики.  

В тому, що Ганна подалась в спорт немає нічого дивного. Дівчина виросла у спортивній родині. Батько Безсонової – відомий футболіст, а мати- чемпіонка світу у групових вправах з художньої гімнастики.

Ганна має чимало заслуг. Вона дворазова чемпіонка світу в окремих видах, має золоті медалі на етапах Кубка світу, триразова срібна чемпіонка Європи в різних видах багатоборства, багаторазова срібна призерка чемпіонатів світу та Європи з художньої гімнастики та багато інших.

Вона була відомою, успішною, про неї говорила уся країна.

Проте, незважаючи на спортивні досягнення і титули Ганна завершила свою кар'єру і вирішила спробувати себе в іншому, новому для себе амплуа.

Спортсменка вирішила спробувати себе на телебаченні. Їй подобається працювати перед камерою. Безсонова брала участь у багатьох проектах, зокрема: «Танцюю для тебе -3», була кореспондентом каналу «Футбол»,  працювала шеф-редактором журналу «Pink».

Ганна в інтерв’ю неодноразово зізнавалась, що хоче навчитись готувати, вишивати, пробувати багато нового. Напевно ще рано називати Ганну «світською левицею». Все-таки спорт так просто неможливо кинути.

Безсонова  сьогодні працює тренером у школі Дерюгіних, займається з дітьми. Вона дуже відповідально ставиться до цієї роботи. Вважає її важкою, але приємною. Ганна намагається розвивати дітей не тільки фізично, а й духовно. Адже така робота передбачає певною мірою і виховання.

Особисте життя Безсонова тримає у секреті. Вона всіляко уникає прямих відповідей на запитання журналістів про залицяльників спортсменки.

Однак Ганна в інтерв’ю неодноразово натякала, що її серце зайняте, проте хто її обранець так і залишається таємницею.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Perfect day in New York?#newyork#annabessonova photo by: ❤️❤️❤️

Публикация от Анна Бессонова (@annabessonova)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

???thanks for all of you?

Публикация от Анна Бессонова (@annabessonova)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

In Love With The Wind

Публикация от Анна Бессонова (@annabessonova)