УКР
App for android App for apple
Футбол рус
Подобається

“Покрити” всю Францію і без російських “легіонерів”: як будуть транслювати Євро-2016

13/04/2016
“Покрити” всю Францію і без російських “легіонерів”: як будуть транслювати Євро-2016

Вболівальники, які влітку не потраплять до Франції, зможуть побачити всі без винятку матчі Євро-2016. Якісну картинку можна буде отримати не тільки в "стандартному" телеефірі, а й через супутник, інтернет, на території офіційних фан-зон зокрема.

Про це сьогодні на прес-конференції сказав директор телеканалів "Футбол 1" / "Футбол 2", які разом з ТРК "Україна" стали офіційними трансляторами турніру, Олександр Денисов.

 

korzin


"Після Євро-2012 і КС-2014 для нас це вже третя велике подія. Наша місія – перетворити Євро-2016 в особливе свято, яке триватиме щодня, 24 години на добу з 10 червня до 10 липня. Тотально вся тематика наших телеканалів буде присвячена турніру у Франції. В нас був, свого роду, бюджетний контент подачі інформації по Євро. Але після того, як наша збірна в стикових матчах обіграла Словенію, ми переглянули попередню модель висвітлення. Все піддалося певному аналізу і перебудові", – сказав Олександр Анатолійович.

"Туди відправляються не лише журналісти та оператори, а й супутникова станція, інженери, обслуговуючий персонал. Завдання – щоб з місця події, де базуватиметься збірна України, глядачі мали можливість почути найостанніші новини з табору нашої команди. Ця команда постійно буде жити поруч зі збірною. Також, крім цих знімальних груп ми відправимо ще дві додаткові до Франції, щоб географічно покрити всю територію країни і поставляти ексклюзивні репортажі фактично з усіх стадіонів. Таким чином, на Євро протягом місяця будуть працювати чотири знімальні групи. Також разом з ними будуть працювати фахівці з обробки ексклюзивного інформаційного контенту від УЄФА", – зазначив він.

"Нам важливіше було відправити до Франції по-максимуму людей, з урахуванням всіх комерційних складових і для отримання ексклюзивного контенту, ніж коментатора, якому також треба обладнати позицію, забезпечувати проживання. Він в такому режимі на кілька днів випадає з робочого процесу. Таким чином, вирішили, що коментатори працюватимуть зі студії в Києві, так доцільніше".

В рамках турніру не планується залучення додаткових коментаторів, у тому числі російських, з якими працювали на Євро-2012.

"І з Юрієм Розановим, і з Василем Уткіним ми як і раніше контактуємо. Незважаючи ні на що, вони показали себе абсолютно адекватними людьми, наші особисті стосунки політична ситуація, яка склалася, не зіпсувала. Вони залишилися професіоналами, порядними людьми, які не піддалися на різні медійні провокації. Коли Розанов їхав, він написав пост у Фейсбуці, причому це був складний момент для України, коли йшла боротьба за Крим. І десятки вдячних коментарів українських уболівальників, незважаючи на те, який паспорт на той момент лежав у нього в кишені. В майбутньому ми були б раді знову повернутися до співпраці. Але на Євро будемо працювати без "легіонерів".

Підсумком дня буде програма "Великий футбол", де крім самого Олександра Денисова як завжди братимуть участь Віктор Вацко, Віктор Леоненко, Євген Левченко та співведуча програми в рамках турніру, пошуком якої зараз зайнятий телеканал. "До кінця квітня стане відомо, хто вона", – зазначив Денисов.

Масовий перегляд матчів на свіжому повітрі також буде забезпечений.

"Ми домовилися з ФФУ, що в містах-мільйонниках відкриватимемо ексклюзивні фан-зони. Також до нас можна звертатися з питання отримання ліцензії на організацію фан-зон", – зазначив Олександр Анатолійович.

"Кому не вистачить місця в фан-зонах, зможуть подивитися матчі у високій якості в барах, пабах, інших закладах, які на вхідних дверях матимуть позначку "чесний партнер", відповідно, будуть легальними трансляторами", – зазначив директор з розвитку бізнесу ТРК "Україна" Олексій Куракін.

Тим, хто не матиме в онлайн-режимі доступ до телеефіру, обіцяють інтернет-картинку в HD-якості. Досить зайти на сайт офіційного цифрового транслятора поєдинків Євро-2016. Такожд там будуть доступні голи, картки, найкращі моменти матчів. Ще їх можна буде подивитися в групах соціальних мереж.

Не залишаться обділеними і власники супутникового телебачення – для них оператором Xtra TV на період Євро-2016 передбачений спеціальний пакет з відповідним контентом.