УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

«Помер безглуздою смертю»: Пішов з життя екс-чемпіон світу з боїв без правил, який переміг Нурмагомедова

30/01/2019
«Помер безглуздою смертю»: Пішов з життя екс-чемпіон світу з боїв без правил, який переміг Нурмагомедова

Екс-чемпіон світу зі змішаних єдиноборств (ММА) Хаміс Мамедов помер в Азербайджані, за попередньою інформацією бо застудив легені, ковтнувши холодного повітря після сауни. Бійцю було 34 роки.

За інформацією Sputnik. Азербайджан, у спортсмена піднялася температура, а лікарі не вжили заходів, щоб стабілізувати здоров'я Мамедова.
Також відомо, що кілька днів тому боєць застудив легені і був направлений на лікування в лікарню. Причиною смерті стала тромбоемболія легеневої артерії.

"Я хотів перевезти його в приватну клініку, але брат наполіг, що хоче залишитися в цій, тому що вона близька до дому. А лікарі сказали, що нічого страшного у нього немає, полікуватися днів десять, температура спаде", – наводить агентство слова брата Мамедова.

У МОЗ країни заявили, що Хаміс після погіршення стану був госпіталізований з гострою пневмонією. Незважаючи на всі реанімаційні заходи, Мамедов через два дні помер від тромбоемболії легенів. Родичі відмовилися проводити медичну експертизу.

Похорон відбувся в рідному місті спортсмена Сабирабад.

Мамедов здобув популярність в тому числі і за перемогу в Дагестані в 2005-2006 році над росіянином, чемпіоном UFC у легкій вазі Хабібом Нурмагомедов.

У 2011 році відбулася ще одна зустріч спортсменів, де Нурмагомедов переміг задушливим прийомом.

За свою кар'єру на професійному ринзі Мамедов провів 16 боїв, здобувши 13 перемог.